خرید ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود - فروش و قیمت انواع ویلا

اگر قصد خرید ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود که یکی از زیباترین و برندترین شهرک‌های ساحلی مازندرانِ را دارید..؟!

با کارشناسان گروه نفار تماس بگیرید تا به کمک مشاوره تخصصی این تیم حرفه‌ای و فایلینگ قوی این گروه در شهرک خانه دریا، ویلای دلخواه خود را در این شهرک شگفت انگیز بیابید.

6 خواب
800 متراژ
420 زیر بنا
قیمت: 100,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
۶۹۵ متراژ
۲۹۰ زیر بنا
قیمت: 38,000,000,000
مشاهده جزئیات

فروش ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود

شهرک خانه دریا در ۱۲ کیلومتری جاده سرخرود به محمود آباد قرار دارد و در سال ۱۳۵۲ ساخته شده است و بیش از ۴۰ سال از ساخت این شهرک میگذرد، در کنار ویلاهای قدیمی شهرک خانه دریا، ویلاهای مدرن و‌ نوساز بسیاری در این شهرک وجود دارد که باعث تنوع زیاد در فایل‌های فروش این شهرک شده است، و برای خرید ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود گزینه‌های متنوعی پیش روی شما خواهد بود.

شهرک خانه دریا در ۲۵۰ هکتار ساخته شده است و در  آن ۱۴۰۰ قواره ملک دیده می شود و به مرور ۱۰۰۰ واحد آپارتمانی نیز به آنها اضافه شده است، متراژ قواره‌های زمین در شهرک ساحلی خانه دریا از حدود ۶۰۰ تا ۱۴۰۰ متر است. لازم به ذکر است که در میان ویلاها تعدادی از آنها به زمان ساخت شهرک باز می گردد و اکثر ویلاهای آن جدیدا ساخته شده و مدرن هستند. فروش ویلاهای قدیمی در شهرک خانه دریا سرخرود نیز همانند ویلاهای جدید رواج دارد چرا که بعضا افراد به دنبال خرید ویلاهای قدیمی و سنتی در شهرک خانه دریا می باشند در نتیجه می توان گفت قیمت ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود، بسته به نوع ویلا و موقعیت مکانی آن در شهرک متفاوت است.

شهرک‌ خانه دریا با حدود ۲ کیلومتر نوار ساحلی اختصاصی یکی از زیباترین و بینظیرترین شهرک‌های ساحلی مازندران میباشد. اگر به زندگی در یک شهرک برند با ساحل وسیع و‌ جذاب علاقه‌مندید، خرید ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود گزینه‌ای ایده‌آل برای شماست.

در نظر داشته باشید، برای ساخت و ساز در این شهرک، محدودیت ارتفاع تعریف شده است هم چنین طبق قانون سطح اشغال برای ساختمان‌سازی در این منطقه، از متراژ کل زمین، فقط اجازه ساخت ۴۵ درصد از سطح آن را دارید. و این موضوع یکی از مزیت‌های شهرک خانه دریا میباشد و‌ باعث میشود تا چشم انداز خوب و نورگیری مناسب برای همه‌ی ویلاهای شهرک وجود داشته باشد.

امکانات شهرک برند خانه دریا به شرح زیر میباشد:

کادر محافظت شبانه روزی که از ۱۵۰ نفر تیم حرفه‌ای تشکیل شده که در سه شیفت کاری مشغول به فعالیت میباشند.

سیستم هوشمند پلاک خوان برای کنترل ورود و‌ خروج ساکنین

دسترسی راحت به دریا و ساحل اختصاصی شهرک

درختکاری و چمن کاری بینظیر در محوطه عمومی شهرک

دو پارک بزرگ برای استفاده ساکنین

فضای مناسب برای بازی کردن و سرگرمی کودکان

چهار رستوران با غذا‌های سنتی و فست فود

محیط امن، آرام و دلنشین شهرک خانه دریا

دارای اساسنامه برای هزینه‌های داخل شهرک

خدمات عابر بانک

سوپرمارکت بزرگ برای ساکنین

دو زمین تنیس

استخر، سونا و جکوزی

سه زمین والیبال

ورزش‌های ساحلی

نظافت و رسیدگی ۲۴ ساعته محیط شهرک و دریا

مسیرهای مخصوص برای دوچرخه سواری و پیاده روی

پلاژ اختصاصی برای خانم‌ها و آقایان

اگر علاقه‌مندید در شهرک برند خانه دریا ویلای رویایی خود را خریداری نمایید تا علاوه بر سرمایه گذاری تضمینی از مزایای گفته شده بهره مند شوید، میتوانید از بین ویلاهای قدیمی و نوساز این شهرک ویلای دلخواه خود را بیابید...

ویلاهای قدیمی

این ویلاها اکثرا به دریا نزدیک هستند و در زمان ساخت شهرک بنا شده اند، موقعیت عالی این‌ ویلاها در شهرک و جذابیت انها همچنین ارزش بالای زمین این ویلاها باعث میشود که قدیمی بودن انها نقطه ضعف تلقی نشود.

ویلاهای جدید و مدرن

ویلاهای جدید شهرک خانه دریا با استفاده از جدید‌ترین متریال و طرح های روز تکمیل شده اند. مساحت این ویلاها از حدود ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ متر متغیر هستند و در قسمت هایی از شهرک میتوان ویلاهایی با قواره ۱۴۰۰ متر نیز یافت.

املاک نفار با فایلینگ قوی از بهترین ویلاهای آماده فروش در شهرک جذاب خانه دریا و مشاوره تخصصی خرید و سرمایه گذاری در این شهرک، شما را به بهترین نحو برای خرید ویلا در شهرک خانه دریا سرخرود همراهی میکند، همچنین بدلیل رابطه نزدیک املاک نفار با اکثر مالکین این شهرک، اختصاصی ترین و ارزنده ترین ویلاها در این شهرک به شما معرفی خواهد شد تا بعد از خرید بتوانید با رضایت کامل از سکونت در ویلای خود لذت ببرید.