خرید ویلا در رویان - فروش و قیمت ویلا و باغ ویلا ساحلی و شهرکی و جنگلی

رویان یکی از زیباترین مناطق مازندران است، این شهر با طبیعت کم‌نظیر و لوکیشن‌های جنگلی و ساحلی فوق العاده، مکانی رویایی برای خرید ویلاست.
اگر شما هم قصد خرید ویلا در رویان را دارید، تیم حرفه‌ای و متخصص املاک نفار شما را به بهترین نحو برای رسیدن به ویلای دلخواهتان همراهی و پشتیبانی میکند.

4 خواب
380 متراژ
350 زیر بنا
قیمت: 25,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
2000 متراژ
500 زیر بنا
قیمت: 38,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
1000 متراژ
350 زیر بنا
قیمت: 25,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
430 متراژ
360 زیر بنا
قیمت: 30,000,000,000
مشاهده جزئیات
5 خواب
550 متراژ
650 زیر بنا
قیمت: 40,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
500 متراژ
400 زیر بنا
قیمت: 29,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
555 متراژ
400 زیر بنا
قیمت: 40,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
360 متراژ
450 زیر بنا
قیمت: 30,000,000,000
مشاهده جزئیات
5 خواب
1100 متراژ
500 زیر بنا
قیمت: 55,000,000,000
مشاهده جزئیات
5 خواب
1000 متراژ
500 زیر بنا
قیمت: 50,000,000,000
مشاهده جزئیات

فروش ویلا در رویان 

شهر زیبای رویان با آب و هوای مرطوب و‌ معتدل، همراه با طراوت هوای جنگل و نسیم خنک دریا، بهشتی سحرانگیز برای اقامت است.
در کنار آب و هوای فوق العاده، امکانات تفریحی و جاذبه‌های گردشگری بسیاری در رویان وجود دارد که باعث میشود تا رویان لوکیشنی هیجان انگیز و مفرح برای سکونت باشد.
اگر دوست دار طبیعت باشید شهر رویان با جنگلهای زیبا و انبوه،کوههای سرسبز و ساحل باشکوه، مکانی جذاب و رویایی برای شماست.

برخی از جاذبه های گردشگری رویان عبارتند از:

جنگل گلندرود

آبشار کپ

پارک جنگلی رویان

آبشار حرام او

شهر بلده

کاخ تمشیان

شهر رویان به دلیل داشتن طبیعت کم‌نظیر و موقعیت عالی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و سازندگان قرار گرفته و شهرک‌ها و ویلاهای مدرن بسیاری در رویان ساخته شده یا در حال ساخت میباشد.

این شهر رویایی دست شما را در انتخاب باز میگذارد و شما میتوانید ویلای رویایی خودتان را در طبیعت سحرانگیز این منطقه در موارد متنوع زیر خریداری نمایید:

خرید ویلای ساحلی در رویان

خرید ویلای شهرکی در رویان

خرید ویلای جنگلی در رویان

خرید ویلای مستقل در رویان

 

همچنین میتواند نوع ویلای خود را از این موارد انتخاب کنید:

خرید ویلای دوبلکس در رویان

خرید ویلای تریبلکس در رویان

خرید ویلای استخردار در رویان

خرید ویلای مدرن در رویان

انتخاب درست از بین موارد گفته شده نیازمند این است که شما برای خرید ویلا در رویان و سرمایه گذاری در رویان از یک مشاور متخصص در منطقه کمک بگیرید. املاک نفار با فایلینگ قوی در رویان و اشراف کامل بر این‌ منطقه، شما را در انتخاب بهترین ویلا در رویان همراهی خواهد کرد.
محبوبیت بالا و چرخه ی فعال سرمایه گذاری ملک در این لوکیشن کم‌نظیر باعث شده تا خرید ویلا در شهر رویایی رویان یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری باشد.
اگر شما هم قصد دارید در این لوکیشن کم‌نظیر اقدام به خرید و سرمایه گذاری نمایید یا به دنبال خرید ویلای ارزان در رویان یا خرید ویلای اقساطی در رویان هستید، املاک نفار بهترین شرایط فروش در منطقه رویان و ارزانترین ویلاها در رویان را به شما معرفی خواهد کرد.
اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که برای بهره‌مندی از مزایای ویلای شهرکی قصد خرید ویلای شهرکی در رویان را دارید، رویان همانند دیگر شهرهای شمال، دارای شهرک های متنوع با بهترین امکانات می باشد.
این شهر زیبا شهرک‌های ساحلی و جنگلی بسیار زیبایی دارد که در ادامه به معرفی مهم ترین آنها میپردازیم.

منطقه سی سنگان:

سی سنگان به خاطر پارک جنگلی وسیع و زیبایش در کنار ساحل سنگی باشکوه، یک منطقه پر طرفدار جهت خرید ویلا در رویان به حساب می آید.

از شهرک های مهم در سی سنگان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید ویلا در شهرک بزرگی رویان

خرید ویلا در شهرک ستاره شمال رویان

خرید ویلا در شهرک آفتاب گردان رویان

خرید ویلا در شهرک زنبق رویان

خرید ویلا در شهرک الماس رویان

خرید ویلا در شهرک طاهری رویان

 

منطقه ونوش:

ونوش دارای شهرک های جنگلی و ساحلی زیادی می باشد و جزو بهترین مناطق است که برای خرید ویلا و سرمایه گذاری در رویان بسیار مناسب است.

شهرک های جنگلی مهم در ونوش شامل موارد زیر است:

خرید ویلا در شهرک البرز رویان

خرید ویلا در شهرک بهاران رویان

خرید ویلا در شهرک کوهپا رویان

خرید ویلا در شهرک ارکیده رویان

خرید ویلا در شهرک پگاه رویان

خرید ویلا در شهرک نارنج بن رویان

خرید ویلا در شهرک سی گل رویان

خرید ویلا در شهرک گلشهر رویان

خرید ویلا در شهرک یاسمین رویان

 

شهرک های ساحلی مهم در ونوش شامل موارد زیر می باشد:

خرید ویلا در شهرک ساحلی پارادیز رویان

خرید ویلا در شهرک ساحلی سیتروس رویان

خرید ویلا در شهرک ساحلی دریابیشه رویان

خرید ویلا در شهرک ساحلی آفتاب رویان

خرید ویلا در شهرک ساحلی آراد رویان

 

همچنین از شهرک‌های دیگر در رویان میتوان به خرید ویلا در شهرک‌های معروفی از جمله:

خرید ویلا در شهرک فردوس رویان

خرید ویلا در شهرک صلاح الدین کلا رویان

خرید ویلا در شهرک فراشکلا رویان

خرید ویلا در شهرک اسپیناس رویان

خرید ویلا در شهرک افرا رویان

خرید ویلا در شهرک ویلا شهر رویان

خرید ویلا در شهرک ماهان رویان

خرید ویلا در شهرک مروارید رویان

خرید ویلا در شهرک شقایق رویان

خرید ویلا در شهرک صدف رویان

خرید ویلا در شهرک سینا در رویان

خرید ویلا در شهرک ساحل آرام رویان

خرید ویلا در شهرک شهرسرا رویان

اشاره نمود.
املاک نفار با در نظر گرفتن بودجه و سلیقه شخصی شما بهترین ویلاهای شهرکی رویان را پیش رویتان میگذارند تا بهترین را انتخاب کنید و از سکونت و سرمایه گذاری در این منطقه ی زیبا لذت ببرید.

چرا باید شهر رویان را برای خرید ویلا انتخاب کنیم؟

رویان شهری زیبا با طبیعت بی نظیر است، شهری دوست داشتنی که مانند بهشتی رو زمین است.
آب و هوای مرطوب و معتدل این منطقه، همراه با طراوت هوای جنگل و نسیم خنک دریا بهترین مکان را برای فرار از آلودگی هوا ایجاد کرده است.
بالاترین دمایی که رویان در ماه‌های گرم سال تجربه می‌کند از ۳۶ درجه فراتر نمی‌رود و در شب‌های سرد زمستانی، پایین‌ترین دمای این شهر یک درجه زیر صفر است.
در کنار آب و هوای فوق العاده، امکانات تفریحی و جاذبه‌های گردشگری قابل توجهی در شهر رویان قرار دارد، این شهر مناظر بی نظیری از کوه و جنگل و دریا را داراست.
اگر دوست دار طبیعت باشید شهر رویان با جنگل های زیبا و انبوه، کوه های سرسبز و ساحل باشکوه، مکانی جذاب و رویایی برای شماست.

برخی از جاذبه های گردشگری رویان عبارتند از:

جنگل گلندرود

آبشار کپ

پارک جنگلی رویان

آبشار حرام او

شهر بلده

کاخ تمیشان

علاوه بر طبیعت بینظیر، شهر رویان بدلیل فاصله نزدیک به تهران و دسترسی عالی به شهرهای دیگر مازندران موقعیت جغرافیایی فوق العاده ای دارد.
شهر رویان به دلیل داشتن طبیعت بینظیر و موقعیت عالی مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران و سازندگان قرار گرفته و شهرک‌ها و ویلاهای مدرن بسیاری در این منطقه ساخته شده یا در حال ساخت میباشد.
این شهر رویایی دست شما را در انتخاب باز میگذارد و شما میتوانید ویلای رویایی خودتان را در طبیعت سحرانگیز این منطقه بیابید.
با توجه به مطالب گفته شده رویان یکی از بهترین و زیباترین مناطق مازندران برای خرید ویلاست و به دلیل محبوبیت بالای این منطقه‌ و چرخه ی فعال سرمایه گذاری ملک در این لوکیشن بینظیر، خرید ویلا در این شهر رویایی یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاریست.
املاک نفار برای خرید ویلا در شهر توریستی و زیبای رویان همراه شما خواهد بود و با ارائه جذابترین فایل‌های فروش منطقه بهترین انتخاب را برای شما میسر میسازد.

به چه نکاتی باید هنگام خرید ویلا در رویان توجه کنیم؟

خرید ویلا یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های ما در زندگی است برای آنکه که خریدی موفقیت آمیز داشته باشیم و ارزش سرمایه خود را حفظ کنیم بهتر است که قبل از خرید ویلا به نکات زیر توجه کنیم:

قیمت ویلا

همه‌ی افرادی که قصد دارند برای خرید ویلا در شهر زیبا و توریستی رویان اقدام کنند بودجه‌ی خاصی را برای خرید و سرمایه گذاری در نظر میگیرند، خرید شما زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که بهترین ویلایی که متناسب با سلیقه و بودجه شماست را بیابید.
یکی از بهترین روش‌ها برای آگاهی از رِنج قیمت منطقه و یافتن بهترین ویلا متناسب با بودجه و سلیقه شخصی شما، کمک گرفتن از مشاور املاک متخصص است، گروه املاک نفار با معرفی بهترین ویلاها در رویان و کارشناسی دقیق قیمت ملک، شما را برای خریدی مطمئن و موفقیت آمیز یاری میدهد.

لوکیشن ویلا

ویلای رویایی شما باید در لوکیشنی باشد که برای شما جذاب است البته انتخاب لوکیشن برای خرید ویلا بسته به بودجه، سلیقه و شیوه زندگی شما متفاوت است.
منطقه‌ی توریستی رویان زیباترین ویلاهای ساحلی و جنگلی را داراست و شما میتوانید ویلای رویایی خود را در لوکیشنی که به آن علاقمند هستید خریداری کنید.

سند ویلا

یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه کنید، سند ویلاست. املاک نفار برای هر ویلایی که مورد پسند شماست تمامی استعلامات لازم را انجام خواهد داد تا شما با خیالی آسوده ویلای دلخواهتان را خریداری کنید.

امنیت ویلا

یکی از مهمترین مسائلی که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه کنید مسئله امنیت است، اگر ویلایی که خریداری میکنید شهرکی باشد این دغدغه تقریبا برای شما برطرف خواهد شد اما اگر قصد خرید ویلای مستقل دارید باید قبل از خرید امنیت لوکیشن را مورد بررسی قرار دهید تا در آینده دچار مشکل نشوید، املاک نفار برای رفاه و آسایش مشتریان خود بهترین لوکیشن‌های منطقه را با سطح امنیت بسیار بالا به شما معرفی مینماید تا تجربه‌ای شیرین از اقامت در مازندران داشته باشید.

مصالح و متریال ویلا

یکی از مسائلی که هنگام خرید ویلا باید به آن توجه داشته باشید این است که از مصالح و متریال مرغوب برای ساخت ویلا استفاده شده باشد. گاهی اوقات امکان دارد برخی از افراد سودجو از مصالح نامرغوب برای ساخت ویلا استفاده کرده باشند و شما به دلیل کم تجربه بودن در این مسئله، ویلایی بخرید که استانداردهای لازم را ندارد ؛ پس بهتر است برای پیشگیری از تمامی این اتفاقات، قبل از خرید به این مسائل توجه کافی داشته باشید و با افرادی که در این زمینه باتجربه و متخصص هستند مشورت کنید.
گروه املاک نفار با کارشناسی دقیق و تخصصی ویلا به شما کمک میکند تا با خیال آسوده از کیفیت ویلا، اقدام به خرید نمایید.

مناطق مهم رویان برای خرید ویلا کجاست؟

شهر رویان دارای مزیت های بسیاری می باشد که باعث شده افراد بسیاری ترغیب به خرید ویلا در این شهر شوند. وقتی خرید و فروش ویلا در شهری پر رونق باشد، سبب می شود ویلاها نیز از تنوع بالایی برخوردار شوند، در این صورت پیش روی شما گزینه های زیادی برای خرید ویلا وجود دارد که با بررسی دقیق می توانید بهترین ویلا را برای خرید انتخاب کنید.
افرادی که تمایل به خرید ویلا در شهر توریستی و زیبای رویان را دارند میتوانند ویلای خود را در موقعیت جنگلی و ساحلی خریداری نمایند، عده ای علاقمند به خرید ویلا در دل جنگل یا در کوهپایه ها هستند و عده ای دیگر نیز مناظر ساحلی را برای چشم انداز ویلای خود ترجیح می دهند تا بتوانند به تماشای غروب زیبای خورشید بنشینند اما ویلاهایی که هم چشم انداز جنگل را داشته باشد و هم دریا، از محبوبیت بیشتری در میان خریداران برخوردار هستند. شهر رویان تا حدودی توانسته این امکان را برای شما فراهم آورد. و شما میتوانید در لوکیشنی سرسبز با چشم انداز دریا ویلای رویایی خود را خریداری نمایید.
املاک نفار در انتخاب بهترین ویلا در بهترین منطقه رویان در کنار شما خواهد بود و با مشاوره‌ی تخصصی شما را برای خرید ویلایی متناسب با بودجه و سلیقه شخصیتان یاری میدهد.

بهترین مناطق رویان برای خرید ویلا عبارتند از:

سیاهرود

فراشکلا

ونوش

صلاح‌الدین کلا

وازیوار

بنجکول

زرین کلا

منوچهر کلا

و....

تمامی این مناطق همچنان مستعد رشد و توسعه چشم گیر میباشند و علاوه بر اینکه مناطقی توریستی و با طبیعت زیبا هستند گزینه‌ای ایده‌ال برای سرمایه گذاری در مازندران میباشند.

در رویان چه ویلاهایی می توانیم بخریم؟

شهر رویان با تنوع زیاد در فایل‌های فروش، ویلا هایی متفاوت با ویژگی‌های منحصر به فرد را ارائه میدهد که افراد با هر نوع سلیقه‌ای بتوانند از خرید ویلای مورد نظر خود رضایت کافی داشته باشند.
همانطور که می‌دانید انواع ویلاها در رویان با توجه به منطقه‌ای که احداث می‌شوند به صورت ساحلی، جنگلی و یا در انواع شهرکی تقسیم‌بندی شده و هر کدام با قیمت خاصی به فروش می‌رسند.

ویلای ساحلی یا ویلای جنگلی؟

ممکن است شما تا سالیان طولانی بخواهید از ویلای شخصی خود در رویان لذت ببرید پس لوکیشنی که مطابق سلیقه شما باشد جذابیت بیشتری برای شما دارد از سویی دیگر این احتمال را بدهید که هر آن ممکن است قصد فروش داشته باشید در نتیجه باید موقعیت و لوکیشنی که مشتری پسند هم باشد انتخاب نمایید. املاک نفار به شما کمک میکند تا بهترین لوکیشن را برای خرید ویلا بیابید تا علاوه بر لذت بردن از اقامت در رویان، فروش ویلای شما در آینده تضمین شود.

ویلای مستقل یا ویلای شهرکی ؟

یکی از مزیت‌های ویلاهای شهرکی نسبت به ویلاهای مستقل امنیت بالای آنهاست، البته با استفاده از تجهیزات جدید امنیت ویلاهای مستقل نیز نسبت به گذشته بسیار بالاست اما وجود نگهبانی و کنترل ورود و خروج در شهرک‌ها یکی از دلایل محبوبیت ویلاهای شهرکی نسبت به ویلاهای مستقل است. شما با توجه به بودجه و شیوه زندگیتان میتوانید ویلایی مستقل یا شهرکی دلخواهتان را در رویان بیابید‌.
املاک نفار با در نظر گرفتن لوکیشن مورد علاقه شما و توجه به بودجه و سلیقه شخصیتان، بهترین ویلاهای شهرکی یا مستقل را در مناطق ساحلی یا جنگلی، شهر توریستی رویان به شما معرفی مینماید.

قیمت ویلا در رویان چقدر است؟

قیمت ویلا در شمال تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد. از نرخ و ارز و تورم گرفته تا متراژ زمین و ویلا که شاید بدیهی‌ترین مورد باشد. بنابراین برای خرید ویلا در شمال باید یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید و تاثیر تمام عوامل را در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید ویلایی با قیمت ایده آل در منطقه ی دلخواه تان خریداری کنید.
در منطقه رویان نیز رنج قیمت خرید ویلا تحت تاثیر عوامل زیادی قرار دارد که تاثیر‌گذار‌ترین آنها لوکیشن میباشد. اگر شما قصد دارید ویلای رویایی خود را در یک لوکیشن یا شهرک برند خریداری کنید بدیهی است که به سرمایه بیشتری برای خرید نیاز دارید، هم‌چنین ویلاهای ساحلی نسبت به لوکیشن‌های دیگر قیمت بالاتری دارند.
برای آنکه بتوانید بهترین خرید و سرمایه گذاری را متناسب با بودجه‌ی که در نظر دارید انجام دهید تیم حرفه ای املاک نفار همراه شما خواهد بود و با معرفی بهترین فایل‌های منطقه و مشاوره تخصصی سرمایه گذاری در مازندران، شما را برای رسیدن به ملک دلخواهتان یاری میدهد.
اگر بخواهیم به طور کلی حداقل قیمت در رویان را تعیین نماییم شما برای خرید ویلا در این منطقه توریستی زیبا حداقل باید ۳ میلیارد سرمایه در نظر بگیرید.
در خرید ویلاهای مازندران، بدترین کار، بی گدار به آب زدن است. اگر می‌خواهید ویلایتان را با قیمت گزاف و غیر واقعی خریداری نکنید و یا از خریدهای پر حاشیه با تبعات فراوان به دور باشیدد، باید از راه مناسب اقدام به خرید کنید.
گروه مشاورین املاک نفار با سال‌ها تجربه بهترین پیشنهادها را با توجه به شرایط ویژه خودتان در اختیارتان قرار می‌دهد تا خریدی مطمئن و سرمایه گذاری تضمینی را تجربه کنید.

چگونه یک ویلای شهرکی در رویان بخریم؟

رویان همانند دیگر شهرهای شمال، دارای شهرک های متنوع با بهترین امکانات می باشد.

این شهر زیبا شهرک‌های ساحلی و جنگلی بسیار خوبی دارد که در ادامه به معرفی مهم‌ترین آنها میپردازیم.

 

شهرک‌‌های ساحلی

شهرک فردوس

شهرک دریا بیشه

شهرک شقایق

شهرک صدف

شهرک اروشا

شهرک سینا

شهرک ساحل آرام

شهرک ساحلی 110

شهرک شهر سرا و...

 

شهرک جنگلی

شهرک افرا

شهرک جنگلی فردوس

شهرک ویلا شهر

شهرک ماهان

شهرک مروارید و...

هر یک از این شهرک ها، ویلاهای بسیار زیبا و لوکس را در خود جای داده است، اگر در این مسیر نیاز به مشاوره دارید، جای نگرانی نمی باشد، زیرا مشاورین حرفه ای املاک نفار آماده خدمت رسانی به شما هستند تا شما به راحتی بتوانید ویلای دلخواه خود را خریداری نمایید.

ویلای شهرکی بهتر است یا ویلای مستقل؟

ویلاهای شهرکی و مستقل مزایای خاص خود را دارند و انتخاب بین خرید ویلای شهرکی یا مستقل بسته به هدف شما از خرید و سلیقه شخصیتان متغیر است. املاک نفار با معرفی بهترین ویلاهای شهرکی و مستقل همراه با مشاوره تخصصی و اصولی شما را در انتخاب ویلایی متناسب با سبک زندگیتان یاری میدهد.

در ادامه مطلب به بررسی مزایای ویلاهای شهرکی و مستقل میپردازیم تا شما بتوانید با بررسی مزیت هر کدام بهترین انتخاب را داشته باشید:

مزیت‌های ویلای شهرکی:

- امنیت 24 ساعته با حضور حراست و نگهبانان شهرک یکی از مهمترین مزایای ویلا شهرکی است که برای بسیاری از افراد بسیار مهم می‌باشد.
- تمامی مجوزهای لازم توسط سازنده شهرک اخذ شده است.
- وظیفه نگهداری از فضای سبز بر عهده افراد مخصوص این کار است.
- معمولا سایر ویلاهای شهرک در ایام تعطیلات پر هستند و شما احساس تنهایی نخواهید کرد.
- با توجه به این که سازنده شهرک برای سرمایه گذاری قطعا زمین مناسب را برای ساخت و ساز انتخاب کرده است پس خیالتان بابت کیفیت و کاربری زمین راحت باشد.
- قیمت پایین تر ویلاهای شهرکی در اکثر موارد (شهرک‌های برند و خاص معمولا قیمت بالایی دارند)

مزیت ویلاهای مستقل

- نیازی نیست نگران سر و صدای سایر ویلاهای دور و بر باشید یا مقررات خاصی را رعایت کنید.
- نیازی به پرداخت شارژ ماهیانه ندارید
- از آن جایی که این ویلاها به صورت مستقل ساخته می شوند و تمرکز شخص بر روی ساخت یک ویلا بوده از کیفیت بالا و ممتازی برخودار هستند.
- به طور معمول این ویلاها دارای متراژهای بزرگی هستند، زیرا فاصله ویلاها از یکدیگر زیاد است و هر ملک منطقه بزرگی را به خود اختصاص داده است.