خرید زمین در دهکده های توریستی سرخرود - فروش انواع زمین با بهترین قیمت

یکی از بهترین لوکیشن‌های مازندران برای خرید زمین و سرمایه گذاری، دهکده‌های توریستی سرخرود میباشند. این مناطق با رشد و توسعه سریع موقعیتی ایده‌ال جهت سرمایه گذاری دارند.

املاک نفار بهترین زمین‌های آماده برای فروش در دهکده‌های توریستی سرخرود را به شما معرفی میکند و با مشاوره تخصصی و ویژه برای هر فرد به شما کمک میکند تا خرید و سرمایه گذاری موفقیت آمیز را تجربه نمایید.

فروش زمین در دهکده‌های توریستی سرخرود

اگر قصد خرید زمین در سرخرود را دارید، احتمالا یکی اهداف زیر را در نظر دارید...

 ساخت ویلای شخصی در طبیعت زیبای شمال

انجام سرمایه گذاری شخصی کوتاه مدت یا بلند مدت

ساخت و ساز و اجرای ایده‌ها و پروژه‌های کاری

 

 هر قصدی که دارید باید بدانید که کاربری زمین ها در سرخرود به صورت زمین‌های خارج بافت، بافت زراعی، بافت باغی، بافت مسکونی و... تقسیم بندی میشود.

زمین‌های خارج بافت:

 زمین‌های خارج بافت قابلیت ساخت ندارند و تا زمانی که وارد بافت نشوند نمیتوان برای آنها کاربری گرفت. خرید و فروش این زمین‌ها در اکثر موارد به قصد سرمایه گذاری‌های بلند مدت انجام میشود.

زمین‌های زراعی و باغی:

 زمین‌های زراعی و باغی بخش بزرگی از زمین‌های منطقه سرخرود را تشکیل می‌دهند. برای این زمین‌ها تا زمانی که وارد بافت مسکونی منطقه خود نشوند نمی‌توان جواز ساخت تهیه کرد و ساخت و ساز در این زمین‌ها ملزم به پرداخت کمیسیون و جریمه ساخت میباشد.

زمین مسکونی:

این زمین مختص ساخت آپارتمان و ویلا است و خریدار می‌تواند براحتی جواز ساخت تهیه کند. زمین‌های مسکونی کمترین حجم از زمین‌های سرخرود را به خود اختصاص داده‌اند.

مروری بر انواع سند زمین در سرخرود

 سند زمین در سرخرود به انواع:  شورایی، اصلاحات اراضی و مشاعی و شش دانگ تقسیم می‌شود. البته برخی از زمین‌هایی که در سرخرود معامله می‌شوند، سند قطعی ندارند و با اتکا به یک سند قراردادی، بین خریدار و فروشنده معامله می‌شوند.

 سند شورایی:

زمین‌هایی که سند شورایی دارند تحت نظارت شورا و دهیاری است. پس از تأیید سند توسط دهیاری، کد رهگیری و مبایعه‌نامه دریافت می‌کنید. زمین‌هایی با سند شورایی اغلب کاربری باغی و زراعی دارند و خریدار باید برای دریافت جواز ساخت ابتدا تغییر کاربری را انجام دهد. پس از ساخت، موفق به دریافت سند تک‌برگ و شش دانگ برای خانه مسکونی خواهد شد.

 سند اصلاحات ارضی:

سندی که پیش از انقلاب برای زمین‌های کشاورزی تحت عنوان سند اصلاحات اراضی صادر شده است و باعث شده تا زمین‌های کشاورزی قطعه‌بندی و به فروش برسند.

 سند شش دانگ:

رسمی‌ترین سند در حال حاضر سند شش دانگ است. چنانچه زمینی از سند شش دانگ برخوردار باشد می‌توانید با خیال راحت و اطمینان کامل آن را خریداری کنید. چنین سندی باید در اولویت شما باشد.

 اگر قصد دارید در منطقه توریستی سرخرود اقدام به خرید زمین نمایید، باید این موضوع را در نظر بگیرید که خرید زمین در مناطق ساحلی و برند سرخرود نیاز به بودجه نسبتا بالایی دارد. یکی از مزیت‌های سرخرود، دهکده‌های توریستی این شهر میباشند، مناطقی جذاب با طبیعت زیبا و‌ دسترسی عالی به سرخرود ولی با قیمت بسیار پایین تر از مناطق برند، دهکده‌های توریستی سرخرود مناطقی هستند که به سرعت در حال رشد و‌ توسعه میباشند به همین دلیل حاشیه سوددهی عالی و پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارند.

 شما میتوانید با خرید زمین در دهکده‌های توریستی سرخرود به رشد و افزایش سرمایه خود کمک کنید و سرمایه گذاری هوشمندانه و کوتاه مدت با سوددهی بسیار خوب را تجربه نمایید.

اگر قصد دارید با خرید زمین اقدام به ساخت ویلای رویایی خود کنید، دهکده‌های توریستی سرخرود با محیط توریستی نشین، طبیعت زیبا و دسترسی عالی گزینه‌ای ایده‌ال برای شما خواهند بود.

 دهکده‌های توریستی سرخرود با وجود زمین‌های متراژ بالا و رشد و‌ توسعه سریع، موقعیت فوق العاده برای ساخت شهرک‌های ویلایی و سرمایه گذاری‌های بزرگ را دارا میباشد.

به طور کلی مزیت خرید زمین در دهکده‌های توریستی سرخرود به شرح زیر است...

دسترسی راحت به ساحل زیبای سرخرود و جاذبه‌های طبیعی دیگر

 نزدیکی به مرکز شهر سرخرود و امکانات شهری

توسعه سریع منطقه و رشد سرمایه شما در کوتاه مدت

محیط کاملا توریستی نشین و مناسب اقامت

آب و هوای مطبوع و دلچسب

سطح بالای امنیت در این مناطق

مسافت کم تا تهران و‌ دسترسی آسان

 

 از موارد خرید زمین در دهکدهای توریستی و  زیبا در سرخرود میتوان موارد زیر را نام برد...

خرید زمین در دهکده توریستی درویش‌آباد سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی چاکسر سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی دریاسر سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی سیاهرودسر سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی عزت آباد سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی معلم کلا سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی حاجی کلا سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی سیاهکلا سرخرود

خرید زمین در دهکده توریستی بیشه کلا سرخرود

خرید ویلا در دهکده توریستی حربده سرخرود

و...

در تمامی دهکده‌های توریستی سرخرود میتوانید از بین موارد متنوع زمین‌های مستقل و شهرکی، زمین مناسب و دلخواه خود را بیابید.

با هر میزان بودجه و به هر هدفی اگر قصد خرید زمین در دهکده‌ها توریستی سرخرود را دارید املاک نفار با خدمات تخصصی و فایلینگ بسیار قوی در این مناطق به شما کمک میکند تا تجربه‌ای لذت بخش از خرید و سرمایه گذاری در دهکده‌های توریستی سرخرود داشته باشید.