خرید ویلا در درویش آباد - چاکسر سرخرود - فروش و قیمت انواع ویلا

اگر تمایل دارید در یک منطقه‌ی زیبای ساحلی با پتانسیل بالا اقدام به خرید ویلا و سرمایه گذاری نمایید؟!

خرید ویلا در منطقه توریستی و ساحلی درویش‌آباد-چاکسر سرخرود را به شما پیشنهاد میکنم.

با تماس با کارشناسان املاک نفار بهترین مشاوره را در زمینه خرید و سرمایه گذاری در سرخرود دریافت کرده و از بین بهترین فایل‌های منطقه ویلای دلخواه خود را انتخاب کنید.

3 خواب
322 متراژ
380 زیر بنا
قیمت: 22,000,000,000
مشاهده جزئیات
3 خواب
408 متراژ
۴۵۱ زیر بنا
قیمت: 27,000,000,000
مشاهده جزئیات
4 خواب
305 متراژ
260 زیر بنا
قیمت: 14,000,000,000
مشاهده جزئیات

فروش ویلا در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

هدف اکثر افراد از خرید ویلا در شمال کشور، داشتن مکانی شخصی برای اقامت و تفریح در بهشت زیبای این منطقه است البته دغدغه‌ی همه افراد هنگام خرید ویلا، داشتن سرمایه گذاری موفقت آمیز است تا علاوه بر اقامت و تفریح در طبیعت زیبای مازندران باعث رشد و حفظ ارزش سرمایه خود شوند.

همه ما دوست داریم ویلای رویایی در کنار طبیعت زیبا داشته باشیم و برای بازیابی آرامش و فرار از دغدغه های زندگی به آنجا پناه ببریم و لحظات دلچسبی را در آنجا تجربه کنیم، مناطق ساحلی مازندران جز جذاب ترین مناطق برای خرید ویلای رویایی است.

اکثر مناطق ساحلی معروف مازندران که بازار خرید و فروش ویلا در آن‌ها داغ است، رفته‌رفته به حد اشباع نزدیک شدند درطی سال‌های متمادی، پروژه‌های بسیار زیادی در این شهرها اجرا و تکمیل شده است و درصد زیادی از زمین های این مناطق به فروش رفته و اکثر ویلاهای ساخته‌شده به مرحله بهره برداری رسیده اند و محدودیت عرضه‌ی ویلا در این مناطق قیمت را به شدت افزایش داده است.

سرخرود جزو جوانترین مناطق ساحلی برند در مازندران میباشد که پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارد. حاشیه سوددهی عالی در سرخرود یکی از مزیت‌های جذاب این منطقه میباشد.

از مهمترین مناطق توریستی در شهر زیبای سرخرود که پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری دارند و موقعیت مناسبی برای خرید ویلا دارند، میتوان منطقه ساحلی درویش آباد - چاکسر را نام برد.

منطقه توریستی درویش‌آباد - چاکسر با نوار ساحلی وسیع و باشکوه جزو زیباترین مناطق ساحلی در مازندران میباشد و بدلیل قرار گرفتن در امتداد شهر سرخرود و دسترسی آسان و سریع به شهر، گزینه‌ای ایده‌ال برای خرید ویلاست‌.

در منطقه توریستی درویش‌آباد - چاکسر سرخرود ساخت و ساز ویلا نسبت به اپارتمان رونق فراوانتری دارد و درصد بالایی از بناهای این منطقه ویلایی میباشند، پس با خرید ‌ویلا در این منطقه حریم شخصی شما در داخل ملکتان حفظ میشود و همین دلیل باعث شده تا منطقه توریستی درویش‌آباد - چاکسر سرخرود جز بهترین لوکیشن‌های ساحلی برای خرید ویلا باشد.

 اجرای طرح هادی در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود و اختصاص بودجه‌های نوسازی به این منطقه باعث شده تا خیابان‌ها و معابر این منطقه از وضعیت بسیار خوبی برخوردار باشند و گزینه‌ای ایده‌ال برای اقامت میباشد.

اگر قصد دارید در منطقه ساحلی و توریستی درویش‌‌آباد - چاکسر سرخرود اقدام به سرمایه گذاری و‌ خرید ویلا نمایید، میتوانید ویلای دلخواه خود را متناسب با سلیقه و بودجه خود در انواع موارد زیر بیابید:

خرید ویلای شهرکی در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای مستقل در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای استخردار در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای دوبلکس در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای تریبلکس در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای مدرن در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلای نقلی در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

خرید ویلا قواره اول ساحل در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود

املاک نفار با فایلینگ بسیار قوی در دهکده‌های توریستی درویش‌آباد - چاکسر سرخرود میتواند بهترین ویلاهای آماده فروش در این منطقه را به شما معرفی نماید و با مشاوره تخصصی به شما کمک کند تا سرمایه گذاری موفق را تجربه نمایید.

اگر قصد خرید ویلای ارزان در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود را دارید یا در جستجوی خرید ویلای اقساطی در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود هستید؟!

املاک نفار با معرفی بهترین شرایط فروش و ارزانترین ویلاها در درویش‌آباد - چاکسر سرخرود، به شما کمک میکند تا بتوانید بهترین فایل را متناسب با شرایط پرداخت خود بیابید.