خرید ویلا در شمال کشور یکی از بهترین روش‌های سرمایه گذاری میباشد.

با خرید ویلا در شمال علاوه بر اینکه امکان اقامت در مکانی رویایی و بهره‌مندی از طبیعت جذاب برای شما فراهم میشود، ارزش سرمایه شما در گذر زمان حفظ خواهد شد.

با تماس با کارشناسان املاک نفار بهترین ویلاها در بهترین مناطق شمال به شما معرفی خواهد شد و با مشاوره تخصصی مسیر انتخاب برای شما هموار خواهد شد.

 

فروش ویلای لاکچری در شهرک ساحلی چلک فروش ویلای لاکچری در شهرک ساحلی چلک
ساحلی
500 متراژ
600 زیر بنا
5 خواب
قیمت: 40,000,000,000
مشاهده جزئیات
خرید ویلا در شهرک برند مهندسینخرید ویلا در شهرک برند مهندسین
ساحلی
465 متراژ
255 زیر بنا
4 خواب
قیمت: 16,700,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلای شهرکی در لتینگان نوشهرفروش ویلای شهرکی در لتینگان نوشهر
شهرکی
330 متراژ
300 زیر بنا
3 خواب
قیمت: 22,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلای مدرن ساحلی در منطقه چلک نوشهرفروش ویلای مدرن ساحلی در منطقه چلک نوشهر
شهرکی
550 متراژ
550 زیر بنا
4 خواب
قیمت: 50,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلاباغ شهرک سوگل در منطقه چلک نوشهرفروش ویلاباغ شهرک سوگل در منطقه چلک نوشهر
شهرکی
1300 متراژ
300 زیر بنا
4 خواب
قیمت: 32,000,000,000
مشاهده جزئیات
فروش ویلا در شهرک فردوس رویانفروش ویلا در شهرک فردوس رویان
ساحلی
1000 متراژ
400 زیر بنا
5 خواب
قیمت: 90,000,000,000
مشاهده جزئیات
 ویلاباغ در شهرک زیباشهر رویان ویلاباغ در شهرک زیباشهر رویان
جنگلی
2000 متراژ
500 زیر بنا
4 خواب
قیمت: 38,000,000,000
مشاهده جزئیات

 

فروش ویلا در شمال

افراد به دلایل مختلفی اقدام به خرید یا ساخت ویلا در شمال میکنند، اما از مهم ترین دلایل محبوبیت مازندران برای خریداران ویلا باید به طبیعت بینظیر شمال، جاذبه‌های گردشگری در شهرهای شمالی و بهره‌مندی از آب و هوای پاکیزه و سالم، اشاره کنیم.

داشتن یه ویلای شخصی در شمال و اقامت در این بهشت زیبا، تجربه‌ای لذت بخش از یک زندگی رویایی خواهد بود. با خرید ویلا در شمال هر زمان که تمایل دارید میتوانید به این بهشت پهناور سفر کنید و در زمان اقامت به دریا و جنگل دسترسی داشته باشید.

با خرید ویلای ساحلی در شمال میتوانید هر ساعت از شبانه روز در کنار دریا بر روی شنهای نرم و طلایی قدم بزنید و به موسیقی امواج دریا گوش دهید یا شاید ترجیح شما خرید ویلای جنگلی در شمال باشد تا بتوانید جذابترین مناظر را در فصول مختلف سال تماشا کنید و در آب‌و‌هوای با طراوات جنگل از زندگی لذت ببرید....

حتی اگر نتوانید بین طبیعت ساحل و جنگل یکی را انتخاب کنید میتوانید در مناطقی از شمال اقدام به خرید ‌ویلا کنید که فاصله بین جنگل و‌ دریا اندک است، انتخاب شما هر چه که باشید مهم ترین ثمره خرید ویلا و اقامت در‌‌شمال، آرامش است.

اگر بخواهیم خرید ویلا در شمال را از جهت سرمایه‌گذاری بررسی کنیم، با یک سرچ ساده میتوانیم میزان رشد ملک در شمال کشور را در چند سال گذشته بررسی کنیم. بالا بودن سرعت رشد و‌ توسعه و پتانسیل بالا در مازندران باعث شده تا شمال کشور یکی از قوی‌ترین قطب‌های سرمایه گذاری ایران باشد. هر ساله بر تعداد متقاضیان خرید ملک در شمال افزوده میشود و این بازار پر رونق تقاضا باعث ساخت و ساز ویلاها ‌و شهرک‌های بیشتر در شمال شده و هر چه بر گسترش ساخت و سازها در شمال افزوده شود حاشیه سوددهی این منطقه بالاتر خواهد رفت.

برای خرید ویلا در شمال کشور، انتخاب منطقه، اولین قدم خواهد بود که این مرحله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. ویلای شخصی شما باید در منطقه‌ای قرار داشته باشد که مورد علاقه شما باشد تا بتوانید از اقامت در شمال نهایت بهره و لذت را ببرید. تا این مرحله همه چیز بسته به سلیقه شخصی شما دارد و هر شخص معیارهای خاص خود را برای انتخاب لوکیشن مورد علاقه‌اش دارد. علاوه بر سلیقه شخصی، برای خرید ویلا در شمال باید پتانسیل و میزان رشد منطقه را مورد ارزیابی قرار دهید تا بتوانید آینده سرمایه خود را تضمین نمایید و برای اینکه بتوانید انتخابی درست و مناسب داشته باشید نیازمند آشنایی کامل با مناطق شمال هستید که این موضوع برای همه‌ی افراد امکان پذیر نیست! بهترین روش انتخاب یک مشاور متخصص و‌ مشرف بر منطقه میباشد.

املاک نفار با تیمی متخصص و فایلینگ بسیار قوی در شمال کشور به شما کمک میکند تا بتوانید متناسب با بودجه‌ای که دارید بهترین ویلا را در بهترین لوکیشن مورد پسندتان خریداری نمایید و با خیالی آسوده از آینده سرمایه خود، از طبیعت زیبای شمال لذت ببرید.

برای خرید ویلا در شمال کشور میتوانید ویلای دلخواه خود را در انواع موارد زیر و در لوکیشن‌های ساحلی، جنگلی یا شهری خریداری نمایید:

خرید ویلای شهرکی در شمال

خرید ویلای مستقل در شمال

خرید ‌ویلاباغ در شمال

خرید ویلای استخردار در شمال

خرید ویلای مدرن در شمال

خرید ویلای دوبلکس در شمال

خرید ویلای تریبلکس در شمال

خرید ویلای نقلی در شمال

ما فقط یکبار زندگی میکینم، با خرید ویلا در شمال از فرصت زندگی نهایت لذت و بهره را ببرید و علاوه بر تجربه یک زندگی شادتر و سالم تر، آینده فرزندان خود را تضمین کنید.

املاک نفار با ارائه خدمات حرفه‌ای و تخصصی و با پشتبانی از فایلینگ بسیار قوی، برای خرید ویلا در شمال کشور شما را همراهی خواهد کرد تا بتوایند در کوتاه ترین زمان ممکن ویلای دلخواه خود را بیابید.